Ng Kütahya Seramik 2023 Koleksiyonunu İlk Kez Cersaıe’de Sergiledi

0
327
NG KÜTAHYA SERAMİK 2023 KOLEKSİYONUNU İLK KEZ CERSAIE’DE SERGİ

NG Kütahya Seramik, İtalya’nın Bologna kentinde düzenlenen dünyanın en büyük uluslararası seramik fuarı Cersaie’ye yeni nesil tasarımlarıyla damga vurdu.

Türkiye’de ilk kez DDG teknolojisini kullanan NG Kütahya Seramik’in en yeni serileri arasında yer alan 3DF, Stardust Effect, Soft ve Metronorm fuar ziyaretçileri tarafından yoğun bir ilgi gördü.

NG Kütahya Seramik’in fuar standında her yıl olduğu gibi fark yaratan tasarımlar ve cesur renkler ön plandaydı. Şık, doğal ve modern tasarımlar binlerce kişinin beğenisine sunuldu.  Özgün tasarımlar ve gerçekçi yüzey efektleri NG Kütahya Seramik’in yaşam alanlarına kazandırdığı doğallığı yansıttı. Mekânlara ipeksi bir dokunuş kazandıran Soft, ışıltısıyla etkileyen Stardust ve seramik yüzeylerin kurallarını yeniden yazan 3DF serisi Cersaie’nin yıldızları arasında yer aldı. NG Kütahya Seramik, işlevselliği ve zamansız güzelliği ile teknolojiyi buluşturan inovatif yaklaşımını, tasarım dünyasının başkentinde ortaya koydu.

TÜRKİYE’DE İLK KEZ DDG TEKNOLOJİSİ KULLANILDI

NG Kütahya Seramik, endüstri 4.0 fabrikasında DDG teknolojisini kullanarak tüm zamanların en yenilikçi koleksiyonu 3DF ile mekanlara bambaşka bir boyut kazandırıyor. Modern ve klasik mermer dokularından ilham alan koleksiyon, özel teknolojisi ile 3D görünümüne olağanüstü bir derinlik katıyor ve geleneksel yöntemler ile elde edilemeyecek etkileri mekânlarda yaşatıyor. Bu özel teknoloji ile seramik yüzeylerin kurallarını yeniden yazan NG Kütahya Seramik, 3D yüzey dekorasyonu ile dokusal efektleri fazlasıyla hissettiriyor. İnovatif koleksiyonuyla yaşam alanlarında hem mat hem de parlak görünümler sunuyor. 3DF koleksiyonunun başyapıtları; Ares, Damasen, Lord, Luserna, Darka, Traverten, Artos, Beton, Liberty, Nuvola, Atrium, Aston ve Moonstone günümüz mimari dünyasını sofistike ve zengin yüzey seçenekleriyle tanıştırıyor.

 YILDIZ IŞILTILARI VE İPEKSİ DOKULAR

Stardust Effect koleksiyonu ilhamını yıldızlı gecelerin ışıltısından alıyor. Cesur renk tonlarının hâkim olduğu Tosca, Osso ve Delmar koleksiyonun göz alıcı serileri arasında yer alıyor. Teknoloji ve estetiğin bir araya geldiği koleksiyon, benzersiz ışıltısı ile kullanıcılarına çok özel bir deneyim yaşatıyor. Mermer yüzeyindeki kristal etkisi, eşsiz renk geçişleri, derinlik hissi yaratan görünümü ile Stardust Effect yaşam alanlarının değerini ve ışıltısını yükseltiyor.

NG Kütahya Seramik, Soft koleksiyonu ile de yepyeni bir yaşam felsefesi yaratıyor. Modern mermer tasarımıyla Tosca ve Crown, traverten görünümlü Ravel, duru hislere hitap ederek beyazın dinginliğini yansıtan Loren ve Carrara ürünlerinden oluşan koleksiyon, yumuşak yüzey dokusuyla yaşam alanlarına benzersiz bir kimlik kazandırıyor. Özenle üretilen karo yüzeylerin ipeksi dokuları, yumuşacık hisler uyandırarak seramik konforunu yaşatıyor.

DİNAMİK YÜZEYLER

Cesur renklere kendi mermer yorumunu katan Metronorm serisi, NG Kütahya Seramik’in en son trendlerden ilham alan minimalist koleksiyonu… Kendine özgü özel stiliyle seramiğin ayırt edici boyut çeşitliliğini yansıtan ve dinamik renk ile yüzeyleri olan koleksiyon, küçük ve büyük ölçekli tüm mimari projelerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Çok farklı çeşitte döşeme kombinasyonu sunuyor.