LCW Home ile Evlere Yaz Dokunuşu

0
1126
LCW Home ile Evlere Yaz Dokunusu

LCW Home, mutfaklardan salona, balkon ve bahçelerden yatak odasına kadar doğadan ilham aldığı tasarımlarıyla yazı evinize getiriyor

LCW Home’un yazı hissettiren ürünleriyle evlerin enerjisi değişiyor.

LCW Home, evlerde daha çok vakit geçirilen bu dönemde doğayı evlere taşıyor. Huzuru ve sağlıklı yaşamı simgeleyen yeşil yapraklı botanik bitki desenlerinin yer aldığı tasarımlar doğaya duyulan özleme vurgu yapıyor. Nevresim takımları, kırlentler, havlular ve mutfak aksesuarlarında yeşilin bolca yer aldığı ürünler, evlerin dingin, rahat ve huzurlu bir ortama dönüşmesine aracılık ediyor.

Naturel görüntüye makrome, püskül ve nakışlı tasarımlarıyla eşlik eden ürünler ise LCW Home’un bu yaz vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Masa örtüleri ve Amerikan servisleri püskül detaylarla renklenirken, runnerlar, saksılar ve aynalar makrome ve nakışlarla evlere doğallık katıyor.

Cam ve seramik ürünler ise yaz sofralarında buluşuyor. Camın şıklığı ve asaleti, seramiklerin desenleri ile keyifli yaz sofralarında ahenkle uyumlanıyor.

Yaşam alanını biraz daha kişiselleştirmek isteyenler içinse tipografik tasarımlar sunan LCW Home, harflerin dünyasını yastık kılıflarına, havlulara ve bardak altlıklarına taşıyor.

Kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını da ön planda tutan LCW Home ürünlerine LC Waikiki mağazalarından ve www.lcwaikiki.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.